Сучасне Київське таксі: розвиток сервісу, нові тенденції

Таксі - це послуга з пасажирських перевезень, яка являє собою замовлення легкового автомобіля, мінівена чи мікроавтобуса. Найчастіше авто з шашечками можна зупинити прямо на вулиці, але так само та більш надійно, можна викликати на певну адресу.

Столичне таксі повинно реагувати на замовлення швидко, сам автомобіль повинен мати усі норми безпеки і бути комфортним і швидким, крім того має бути недороге як ось наприклад «Київ Таксі» taxt.com.ua що по вул. Тарасівській, 4А.

Сервіс послуг таксі в Києві розвивається

Приватні перевезення стає невід'ємною частиною роботи і особистого життя в сучасному мегаполісі. Його замовляють приватні клієнти, наприклад такі як: пішоходи, молодь з вечірок, туристи та ін Так само замовляють ділові люди такі як: бізнесмени, деякі чиновники малого рангу і т.п. Тому сервіс розвивається швидкими темпами і вигадуються все нові унікальні послуги в цій сфері. Наприклад, нещодавно у деяких сервісах "Таксі Києва", почала працювати послуга - "Драйвер". Суть полягає в замовленні водія клієнту на підпитку, який сам не в змозі вести особистий автомобіль і готовий оплатити шофера. Вартість таких послуг коливається в межах 100-120 гривень на годину, плюс таксі на зворотню дорогу.

На превеликий жаль, низькоякісна послуга таксі - остання тенденція в Столиці

Останнім часом, багато таксопарків та інформаційно-диспетчерських сервісів в місті стали підводити з якістю наданих послуг. Це пояснюється, і без того низьким падінням престижу цієї професії, скороченням зарплати, та росту цін на паливо і запчастини. Виявляються відверті порушення техніки безпеки і прострочений техогляд автомобілів таксі. У деяких найдешевших таксі Києва, і зовсім немає ліцензії.

Більшість скарг з боку клієнтів низькорівневих таксі, надходить з-за частих запізнень і грубої роботи операторів.

Як правильно підібрати таксі в Києві

Людині, що приїхала в Київ з інших міст або навіть країн, щоб не заблукати і не опинитися в незручній ситуації, слід дотримуватися кількох правил при виборі таксі. В першу чергу, потрібно дізнатися номери телефонів кращих таксопарків міста. Далі, потрібно впевнитися в тому, що таксист добре орієнтується в місті. Так, при розмові з оператором необхідно звернути увагу на його манеру спілкування та прийняття замовлення. Потрібно спочатку дізнатися точні розцінки, обговорити місце призначення і маршрут, або зробити це все в режимі онлайн, сьогодні деякі лідери перевезень вже можуть собі дозволити таку послугу.

Крім того, потрібно впевнитися в тому, що водій є фаховим з відповідною категорією.

Успіхів Вам!

Ліцензія МВС України видана ПП ОДА Гепард м.Косів вул.Гвардійська 15 офіс 12
  • 1
  • 2
  • 3