Україномовні огляди

Сучасне Київське таксі: розвиток сервісу, нові тенденції

Таксі - це послуга з пасажирських перевезень, яка являє собою замовлення легкового автомобіля, мінівена чи мікроавтобуса. Найчастіше авто з шашечками можна зупинити прямо на вулиці, але так само та більш надійно, можна викликати на певну адресу.

Детальніше: Сучасне Київське таксі: розвиток сервісу, нові тенденції

У світі міжкімнатних дверей

Одним із головних елементів інтер’єру будь-якого приміщення є міжкімнатні двері. Незважаючи на те, що ця частина помешкання виконує більше практичну функцію, двері – це саме те, що першим кидається у поле зору, як тільки людина заходить у кімнату.

Детальніше: У світі міжкімнатних дверей

Розвиток «культурної інфраструктури» Тайваню

Запитання. Навіть під час нетривалої подорожі по острову ми помітили, що тайванці можуть задовольнити свої культурні інтереси з усією повнотою як у столиці, так і в провінційних містах, у віддалених повітах.

Детальніше: Розвиток «культурної інфраструктури» Тайваню

Лідирують у періодиці журнали економічної і фінансової проблематики

Такою оперативною була реакція журнальної індустрії на вибух читацьких інтересів, на нове споживацьке мислення. Лідирують у періодиці журнали економічної і фінансової проблематики: «Піднебесна», «Гроші», «Фінансові вісті».

Детальніше: Лідирують у періодиці журнали економічної і фінансової проблематики

Облік охоронної діяльності

Безпека часто асоціюється з юрбами збройних охоронців, що рояться навколо суб’єкта презентабельного вигляду. В деяких випадках це відповідає дійсності. Але як би не виглядала охорона (одна людина або десять), у бухгалтера в обліку відображення витрат на охорону від цього нічого принципово не зміниться.

Детальніше: Облік охоронної діяльності

Охоронна діяльність. Перегляд умов ліцензування.

Олексій Романов

На сучасному етапі реформування нашої держави важливі соціально-політичні, економічні та інші перетворення, що відбуваються в Україні, мають вирішальне значення для майбутнього її громадян. Пріоритетними стають завдання посилення ролі держави як гаранта внутрішньої безпеки, створення необхідної для цього ефективної законодавчої бази та практичних механізмів її реалізації; вдосконалення роботи правоохоронних органів; активне залучення інших (у тому числі приватних) структур до проведення заходів щодо попередження та припинення протиправних дій у межах їх компетенції.

Детальніше: Охоронна діяльність. Перегляд умов ліцензування.

Ліцензія МВС України видана ПП ОДА Гепард м.Косів вул.Гвардійська 15 офіс 12
  • 1
  • 2
  • 3